WWW.PROCESY.KZKL.EUKONFERENCJA NAUKOWA
ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ
W ORGANIZACJI - TRENDY I WYZWANIA
Aktualna edycja | Seria wydawnicza | Formularz | Kontakt | 

Aktualna edycja
III EDYCJA
Start
Cele
Zakres tematyczny
Kalendarium
Rada programowa
Komitet organizacyjny
Publikacja
SERIA WYDAWNICZA
O serii wydawniczej
Zaproszenia do publikacji
Wymagania edytorskie
Wgraj plik
INNE CYKLE KONFERENCYJNE
Wyzwania
CSR
Czas na rozwój
Kapitał ludzki
ARCHIWUM
I edycja
II edycja
III edycja
Aktualna edycja
KONTAKT
Facebook
Kontakt
Aktualne zaproszenia

Katedra Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Uniwersytecie Szczecińskim

ma zaszczyt zaprosić do udziału w IV Konferencji Naukowej

Zarządzanie jakością w organizacji - trendy i wyzwania

Szczecin, 29.03.2019 r.

web: http://procesy.kzkl.eu/, kontakt: kontakt@procesy.kzkl.eu

Aktualności
Nowa edycja Konferencji

2018-11-04

W witrynie są dostępne informację o nowej (czwartej) edycji konferencji. Konferencja odbędzie się 29 marca 2019 r. i będzie realizowana w systemie internetowym (e-konferencja). Można już zarejestrować się na konferencję za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. W ramach opcji publikacyjnych oferujemy publikację w wysokopunktowanym czasopiśmie naukowym Marketing i Rynek. Czasopismo złożyło akces w ministerialnym konkursie 'Wsparcie dla czasopism naukowych' (co w przypadku otrzymania wsparcia skutkować może wzrostem punktacji w nowym wykazie ministerialnym). Zachęcamy do uczestnictwa!
Zmiana w kalendarium konferencyjnym

2018-03-09

Informujemy o przedłużeniu terminu zgłoszeń i uiszczenia opłaty konferencyjnej do 31 marca 2018 r. Nadal zatem zachęcamy do rejestracji w naszym systemie zgłoszeniowym.
Nowa monografia z serii wydawniczej "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce"

2018-02-01

Ukazała się dziewiąta monografia z cyklu "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce" przygotowywana w trybie przedkonferencyjnym. Autorzy powinni się spodziewać wkrótce egzemplarzy autorskich.
WWW.POLECAMY.KZKL.EU

2018-01-12

Wszystkie informacje o polecanych przez nas inicjatywach są zestawione w jednej witrynie internetowej www.polecamy.kzkl.eu
Polecamy się uwadze na naszym Facebooku

2018-01-12

Zachęcamy do pozostania z nami w kontakcie na naszym profilu facebookowym - do polubienia naszego profilu. Wystarczy nacisnąć na link.
Kolejna publikacja jako owoc Konferencji

2018-01-10

Z radością informujemy, iż ukazał się numer (1/2017) czasopisma punktowanego Studia Informatica Pomerania dedykowany pracom z naszej Konferencji. Autorom zostały przesłane egzemplarze autorskie.
Wysyłka egzemplarzy autorskich

2018-01-08

Zakończyła się wysyłka egzemplarzy autorskich prac przygotowywanych jako owoc III edycji Konferencji. Otrzymujemy sygnały, że przesyłki już dotarły na miejsce przeznaczenia.
Prace wydawnicze nad nową monografią w serii wydawniczej

2018-01-08

Informujemy, iż trwają już prace wydawnicze nad kolejną monografią w serii wydawniczej "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce" wydawaną w trybie przedkonferencyjnym.
Akcja mailingowa

2018-01-08

Ruszyła duża akcja mailingowa III edycji Konferencji. Mogą się Państwo zatem spodziewać korespondencji od nas.
Nowa edycja Konferencji

2017-11-21

W witrynie są dostępne informację o nowej (trzeciej) edycji konferencji. Konferencja odbędzie się 11 maja 2018 r. w Szczecinie. Można także zarejestrować się na konferencję za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. W ramach opcji publikacyjnych oferujemy publikację w wysokopunktowanym czasopiśmie naukowym. Zachęcamy do uczestnictwa!
Nowe monografie z serii wydawniczej "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce"

2017-11-20

Ukazały się kolejne dwie monografie (siódma i ósma) z cyklu "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce". Uczestnicy poprzedniej edycji Konferencji powinni się spodziewać wkrótce egzemplarzy autorskich.
Podziękowania

2017-05-12

Składamy serdeczne podziękowania za uczestnictwo w organizowanym przez nas przedsięwzięciu naukowym.
Program Konferencji i prośba o przesłanie prezentacji multimedialnych

2017-04-29

W witrynie dostępny jest program aktualnej Konferencji. Zapraszamy do zapoznania się z nim. Konferencja odbędzie się w dniu 12 maja 2017 r. w Szczecinie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego na ul. Mickiewicza 64 w sali 127. Rejestracja uczestników odbywać się będzie od godz. 9.00, obrady rozpoczną się zaś o godz. 10.00.

Prelegentów uprzejmie prosimy o przygotowanie wystąpień czasowo zamykających się w 15 minutach. Prosimy także o przesłanie do dnia 9 maja 2017 r. na adres e-mail konferencji kontakt@procesy.kzkl.eu plików prezentacji multimedialnych do wystąpień. Prezentacje te zostaną wgrane do notebooka dostępnego w sali konferencyjnej.
Nowe monografie z serii wydawniczej "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce"

2017-02-15

Ukazały się piąta i szósta monografia z cyklu Zarządzanie procesami w teorii i praktyce. Autorzy powinni spodziewać się wkrótce egzemplarzy autorskich. Opis monografii pod linkiem.
Nowa monografia z serii wydawniczej "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce"

2017-02-05

Ukazała się czwarta monografia z cyklu Zarządzanie procesami w teorii i praktyce. Kolejne dwie ukażą się wkrótce. Opis monografii pod linkiem.
Zmiana w kalendarium konferencyjnym

2017-02-04

Z uwagi na liczne zapytania ze strony uczestników zostały przedłużone terminy nadsyłania tekstów referatów i uiszczenia opłaty konferencyjnej. Adekwatnie przesunięty został także termin graniczny nadsyłania zgłoszeń udziału. Nadal więc zachęcamy gorąco do rejestracji w naszym systemie zgłoszeniowym.
Dane do przelewu opłaty konferencyjnej

2017-01-31

Na stronie uzupełniono informacje dotyczące przelewu opłaty konferencyjnej.
Akcja mailingowa

2016-12-16

Ruszyła duża akcja mailingowa II edycji Konferencji. Mogą się Państwo zatem spodziewać korespondencji od nas.
Zmiana layout-u strony cyklu konferencyjnego

2016-12-01

Zmienił się layout naszej strony internetowej, adres pozostał bez zmian.
Kwalifikacja prac do monografii - recenzje

2016-11-09

Do Autorów przekazane zostały informacje o wynikach recenzji prac złożonych do monografii z serii "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce".
Nadsyłanie tekstów do monografii z cyklu "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce"

2016-10-15

Artykuły do monografii z cyklu "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce" powoli spływają. Wkrotce przystępujemy do prac recenzyjno-redakcyjnych. Prosimy o przesyłanie tekstów sformatowanych zgodnie z szablonem edytorskim dostępnym na naszej stronie internetowej na naszego e-maila: kontakt@procesy.kzkl.eu
Nowa monografia w serii wydawniczej "Zarządzanie procesami w teorii i praktyce"

2016-06-01

Zapraszamy do zgłoszenia propozycji rozdziału w recenzowanej wieloautorskiej monografii naukowej przygotowywanej w ramach serii wydawniczej Zarządzanie procesami w teorii i praktyce. Zgłoszenia chęci publikacji można zgłaszać do 1 października 2016 r.
Nowa edycja Konferencji

2016-06-01

W witrynie pojawiły się informację o nowej edycji konferencji. Można także zarejestrować się na konferencję za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Zachęcamy do uczestnictwa!
Na skróty
Data aktualnej Konferencji: 2019.03.29

Kalendarium:
2019.01.17 - zgłoszenie
2019.02.28 - opłata
2019.02.28 - referat

Rejestracja:

formularz zgłoszeniowy

Kontakt e-mail:

kontakt@procesy.kzkl.eu


Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl